Urządzamy ogród na wiosnę. Jakie zabawki ogrodowe sprawią frajdę dzieciom?

ogród

Zielona przestrzeń wokół domu to azyl, o którym większość mieszkańców miast mogą tylko pomarzyć. Ci, którzy nie muszą ograniczać się do ciasnego mieszkania w bloku i mają dom pod miastem, mogą pomyśleć o urządzeniu ogrodu tak, aby mogły z niego w jak największym stopniu korzystać dzieci. Zobaczcie, jakie zabawki i sprzęty ogrodowe sprawdzą się w przypadku pociech.

 

Huśtawki do ogrodu – przegląd modeli

Huśtawki do ogrodu to jedne z najprostszych i bardzo lubianych akcesoriów ogrodowych dla dzieci. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż huśtanie się na gałęzi kwitnącej i obłędnie pachnącej czereśni. Warto sprezentować dziecku taki gadżet, który oderwie je od komputera i zachęci do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Tym bardziej, że huśtawki są jednymi z tańszych sprzętów ogrodowych.

 

Czym są dmuchańce ogrodowe?
Dmuchańce ogrodowe to połączenie dmuchanej zjeżdżalni i brodzika będącego namiastką basenu. Poziom wody jest na tyle niski, że daje dzieciom bezpieczeństwo i frajdę jednocześnie. Z kolei zjeżdżalnia pozwala poczuć pęd powietrza i wysokość. Dmuchańce znajdą swoje zastosowanie szczególnie w przypadku rodzin z większą liczbą dzieci. Jeden dość prosty element potrafi zająć uwagę dzieci na wiele godzin, a rodzicom pozwoli choć na chwilę odetchnąć w cieniu drzew lub na tarasie z filiżanką kawy w ręku.

 

Skaczemy do góry jak kangury!

Kto potrafi skakać tak wysoko? Takie pytanie nasuwa się, patrząc na szalejące na trampolinie dzieci. Dostarczmy im zatem trochę beztroskiej rozrywki i zaopatrzmy ogród w niezbędny sprzęt. Trampoliny nie są tylko prostym narzędziem do spożytkowania energii – są również sposobem na zapewnienie dziecku odpowiedniej dawki ruchu i spalenie kalorii. Skaczmy więc do góry – dla zdrowia i radości!

3 thoughts on “Urządzamy ogród na wiosnę. Jakie zabawki ogrodowe sprawią frajdę dzieciom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *