Skądś się te prezenty biorą

prezent

Święta, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze, odwiedziny… Okazji do wręczania prezentów jest bez liku. Trudno sobie wyobrazić, by za każdym razem były to podarunki wyszukane i drogie – przy wielu okazjach kupujemy i wręczamy drobiazgi. Czasem praktyczne, czasem zabawne, czasem drobne gadżety. Skądś trzeba je brać, dlatego sporą popularnością cieszą się sklepy z upominkami. Te jednak ktoś musi zaopatrywać i zapewniać im stałe dostawy.

Na rynku funkcjonują więc importerzy i hurtownicy wyspecjalizowani właśnie w gadżetach i drobnych upominkach. Wśród nich na uwagę zasługuje Giftmania – https://giftmania.com.pl/. Jest to bodaj największa w Polsce hurtownia internetowa, w której ofercie znajduje się ponad 20 tysięcy pozycji.

Przykłady upominków

Firma stara się dbać o to, by oferowane produkty zaspokajały potrzeby najrozmaitszych klientów. Dobrym przykładem może być przedmiot udający butelkę wina, ale w rzeczywistości będący pojemnikiem na eleganckie akcesoria przydatne podczas spożycia wina. Etykieta drukowana jest w wielu wariantach, dlatego upominek ten nadaje się na 18., 30., 40., 50., 60. i 70. urodziny, a także na 25. i 50. rocznicę ślubu. Podobnie metalowe skarbonki w kształcie puszki opatrzone są rozmaitymi imionami.

Giftmania może zaopatrywać nawet kwiaciarnie, ponieważ ma w swojej ofercie rozmaite artykuły florystyczne: gąbki, wstążki, juty, sznurki czy pudełka na kwiaty. Nie brak też upominków na specjalne okazje: urodziny, śluby i rocznice ślubu, komunie, chrzty, wieczory panieńskie i kawalerskie czy Boże Narodzenie.

Nie brak też gadżetów bardzo tanich, nadających się do sklepów, które sprzedają pod hasłem „wszystko po pięć złotych”.

Uwaga, tylko dla dorosłych

Specjalną kategorię stanowią frywolne upominki przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. Są tu m.in. gry erotyczne, nadmuchiwane lalki, a nawet bielizna do jedzenia. Można też zamawiać „nieprzyzwoite” poduszki, a dla internautów – „pomocnik prawdziwego faceta”, zawierający słynną już, choć jakże trudną do zdobycia maść na ból sempiterny.

Znaczna część asortymentu to właśnie rozmaite artykuły do wręczania osobom z poczuciem humoru. Dla kibiców piłkarskiej reprezentacji Polski znajdą się rozmaite kubki z patriotycznymi nadrukami. Nie brak okolicznościowych dyplomów, kopert, karnetów i zaproszeń. Jest też cała gama upominków pachnących – dyfuzorów, kominków, podgrzewaczy, pachnących świeczek i olejków zapachowych. Obszerna jest też kategoria produktów przeznaczonych dla domu i ogrodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *