Kulki gejszy – dlaczego warto je stosować?

Mięśnie kegla odgrywają ogromną rolę w życiu każdej kobiety. Nie każda zdaje sobie sprawę z ich posiadania i najczęściej dowiaduje się o nich, gdy zaczyna mieć z nimi problem. Silne mięśnie wyścielające dno miednicy to same korzyści. Są jednak bardzo podatne na uszkodzenia, jakie mogą powstać podczas porodu. Kondycja ciała świeżo upieczonej matki jest w tym czasie osłabiona i zanim wróci do poprzedniego stanu musi upłynąć trochę czasu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby pomóc ciału wrócić do formy. Niezbędne mogą okazać się kulki gejszy ze sklepu. Profesjonalne, w 100% bezpieczne szybko przywrócą radość z seksu i dobre zdrowie.

Jak wybrać kulki gejszy?

Używanie kulek waginalnych wcale nie jest takie trudne jakby się z pozoru mogło wydawać, w dodatku mogą być one stosowanie przez kobiety w każdym wieku. Może zacznijmy od tego, że kulki gejszy występują w dwóch postaciach – jednej kulki lub dwóch. Mają też różną średnicę i ciężar. Początkująca użytkowniczka powinna zdecydować się na mniejszą i lżejszą wersję, a wraz z upływem czasu i nabyciem doświadczenia wymienić ją na bardziej zaawansowaną. Bez problemu znaleźć można zestawy, w których kulki są wymienne i zawierają np. dwa różne ciężary. Dzięki temu właścicielki kulek mogą samodzielnie sprawdzić, które z nich bardziej im odpowiadają i zacząć ich używać. Zazwyczaj kobiety korzystają z wersji posiadającej dwie kulki, jednak niższe kobiety mogą odczuwać pewien dyskomfort, przez co lepszy będzie dla nich wariant z jedną.

 

Jak używać kulki gejszy?

Aplikacja kulek gejszy praktycznie niczym nie różni się od aplikacji tamponu. W pierwszej kolejności należy przyjąć wygodną pozycję – siedzącą lub leżącą. Jeśli na wejściu napotykasz opór, sięgnij po lubrykant na bazie wody, który pozwoli się go pozbyć. Gdy kulki są już w środku można rozpocząć trening. Zacznij cyklicznie zaciskać mięśnie na kulkach, aż do momentu gdy poczujesz, że kulki zaczynają się z Ciebie wysuwać. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by robić to podczas wykonywania codziennych czynności takich jak sprzątanie, odkurzanie czy robienie zakupów. Tylko wtedy trening przyniesie korzyści. Zaciskanie mięśni kegla na kulkach podczas siedzenia mogą nie przynieść aż tak spektakularnych rezultatów. Kulki gejszy są wielokrotnego użytku, dlatego po zakończonym treningu umyj je pod ciepłą wodą z dodatkiem płynu antybakteryjnego, a później odpowiednio przechowuj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *