Jak skutecznie usuwać owłosienie?

nogi

Ciało nadmiernie zarośnięte, z włosami pojawiającymi się w zbyt dużej ilości w miejscach, w których sobie tego nie życzymy, to dość duży problem dla każdej dotkniętej tym osoby. Czy są na to jakieś metody, czy można sobie z tym poradzić?

Zapomnij o starszych sposobach

Osoby, która musi sobie z tym radzić, z czasem jest załamana, bo taki, wydawałoby się prozaiczny powód, sprawia, że czujemy się niekomfortowo, nieswojo, samopoczucie staje się gorsze. Szukamy dobrego sposobu, aby wyeliminować te trudności, ale często trafiamy na starsze metody, które nic nie dają, a jak już coś, to tylko tymczasowo. Takie metody jak wyrywanie, golenie, woskowanie czy elektroliza pomagają na chwilę, a do tego są bardzo bolesne, niehigieniczne, jednocześnie powodują problemy z wrastającymi włosami.

Nowatorski laser

Na szczęście istnieje nowatorska metoda – usuwanie owłosienia Light Sheer. To urządzenie obecnie jest najlepsze na rynku, dzięki niemu bezboleśnie usunąć może wszelkie zbędne włosy na ciele. Laser jest w pełni bezpieczny, zaświadczają o tym liczne certyfikaty, wydawane m.in. przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków. Potwierdzają to też europejskie certyfikaty jak ISO 9001. W Polsce depilacja tym laserem staje się dopiero popularna, ale w innych częściach świata to już najczęściej wykonywany zabieg kosmetyki estetycznej.

Jak to działa?

O skuteczności lasera Light Sheer świadczą dwie głowice. Pierwsza z nich zapewnia trzy energetyczne impulsy na sekundę, gdzie gęstość wynosi nawet do 100 J/cm2. Nie ma zagrożenia poparzenia skóry, gdyż końcówka lasera jest stale chłodzona. Druga głowica gwarantuje bardzo dużą powierzchnię zabiegową, jak i podciśnienie, dzięki czemu możliwa jest szybka, bezbolesna depilacja przeprowadzona na dużych powierzchniach ciała. Większa powierzchnia wiązki lasera zapewnia głębsze wnikanie światła, co maksymalizuje efektywność zabiegu.

Jeśli więc marzymy o skutecznym sposobie usunięcia zbędnego owłosienia, laser Light Sheer zapewnia doskonałe efekty. Nie warto wypróbowywać innych, nieskutecznych, starszych sposobów, bo nic przez to nie zyskamy, a możemy jednocześnie stracić czas, pieniądze i nerwy. Lepiej od razu zdecydować się na zabieg, który przynosi największe zadowolenie, efekt, który zachwyca i nie pozostawia złudzeń, z jak doskonałym sposobem mamy do czynienia. Warto o tym pamiętać, zgłosić się do kliniki, która zapewnia właśnie takie nowoczesne zabiegi, a później już cieszyć się z tej jakościowej zmiany, która polepszy komfort naszego życia.

3 thoughts on “Jak skutecznie usuwać owłosienie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *