Zdobądź klucz do sekretu przyjemności. Poznaj swoje ciało i erotyczne potrzeby

kobieta

Kobieca seksualność to złożona i nieoczywista kwestia. Panie, w przeciwieństwie do swoich partnerów, mają znacznie więcej punktów stymulacji swojego ciała. Mogą też przeżywać wielokrotne orgazmy. Są niczym nieotwarta księga, która kryje fascynujące sekrety. Warto krok po kroku je poznać.

Rozkoszny początek znajomości…

Życie seksualne jest ważne w każdym związku, niezależnie od stażu. Początki potrafią być ekscytująco burzliwe i pełne uniesień, a pożądanie potrafi po latach nieco przystopować. Nic w tym dziwnego – poziom potrzeb zmienia się u człowieka wraz z wiekiem, a codzienne troski skutecznie potrafią ostudzić erotyczny zapał. O żar w związku należy dbać, aby zupełnie nie wygasł. Podtrzymywanie temperatury uczuć w sypialni jest bardzo przyjemnym zajęciem, podobnie jak kolejne lekcje nauki własnego ciała i zaspokajania potrzeb w sferze erotycznej.

Do czego tak naprawdę służą kulki waginalne?

Progresywne kulki do pochwy powstały po to, aby kobiety mogły troszczyć się o własne zdrowie i doznania intymne w zaciszu własnego domu. Dzięki tym praktycznym gadżetom, mogą poznać własne ciało i odpowiednio reagować na jego potrzeby. Trening ten potrafi być niezwykle przyjemny i satysfakcjonujący.

Kulki do pochwy umożliwiają ćwiczenie mięśni Kegla, które osłabiają się wraz z wiekiem. Upływający czas i obciążające porody potrafią negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie mięśni, za czym idą poważne konsekwencje, na przykład takie jak nietrzymanie moczu czy brak satysfakcji z życia intymnego. Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po kulki do pochwy PlumBum?

Jakie zalety płyną z treningu z użyciem kulek PlumBum?

Oto najważniejsze korzyści płynące z ich stosowania:

  • lepsze poznanie własnego ciała;
  • określenie swoich potrzeb;
  • poprawa sprawności mięśni Kegla – rehabilitacja mięśni łonowo-guziczkowych;
  • utrzymanie macicy w odpowiednim położeniu;
  • zwalczenie problemu nietrzymania moczu i kontrolę pęcherza;
  • poprawa życia seksualnego zarówno swojego, jak i partnera.

Na czym polega ćwiczenie mięśni Kegla?

Najprościej mówiąc, ćwiczenia mięśni dna miednicy polegają na ich świadomym zaciskaniu i rozluźnianiu. To z kolei, przy regularności i systematyczności, poprawia wydolność pęcherza moczowego, polepszenia kondycji i jakości zdrowia intymnego. Pozytywne efekty z ćwiczeń dają satysfakcję nie tylko nam, lecz również naszemu partnerowi. Korzyści są więc obopólne i to przy niedużym wysiłku.

Gdzie i kiedy można wykonywać ćwiczenia?

Plusem kulek waginalnych jest to, że można stosować je praktycznie w każdej sytuacji – są dyskretne i tylko my wiemy o ich istnieniu.

Kulki są sprzedawane w eleganckim pudełku, które nie zdradza swojej zawartości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *