Szukasz prezentu na Walentynki dla ukochanej? Zobacz, co wywoła radość na jej twarzy

kwiaty

Ludzie dzielą się na zwolenników i przeciwników Walentynek. Nawet, jeśli kobieta bliska Twojemu sercu nie przepada za tym świętem, na pewno będzie jej miło, gdy otrzyma tego dnia elegancki bukiet kwiatów. Każdy dzień jest dobry, żeby przypomnieć ukochanej o swoich gorących uczuciach.

Flowerbox – gustowny upominek dla kobiety bliskiej sercu

Chcąc zrobić przyjemność ukochanej, warto wybrać elegancki flowerbox, czyli dekorację kwiatową stworzoną za pomocą kwiatów jednego gatunku, umieszczonych w gustownym pudełku. Producenci kwiatowych kompozycji zwykle składają się z roślin w jednym kolorze. W dobrych kwiaciarniach możemy spotkać zestawy będące odpowiedzią na najnowsze trendy z zakresu florystyki. Wśród nich pojawiają się mocne kontrasty, oparte na czerni i czerwieni (czarny box, czerwone róże), ale również pastelowe połączenia (na przykład błękitny box, białe róże). Dla miłośniczek ekstrawagancji floryści przygotowali zestawy złożone z czarnych pudełek w kształcie serca wypełnionych różami w bardzo nietypowym kolorze – chabrowym lub czarnym. Jak widać, nawet walentynkowe kwiaty mogą zyskać w ten sposób na oryginalności i stać się niebanalnym prezentem. Same opakowania mogą mieć kształt okrągły, ale również przybierać kształt serca. Ten drugi jest szczególnie wskazany w przypadku prezentu z okazji Walentynek.

Duży wybór najmodniejszych flowerboxów można znaleźć w sklepie http://www.roseduchateau.com.

Wieczna róża w szkatułce i balon z helem – propozycje na Walentynki

To jednak nie jedyny asortyment kwiaciarni internetowej. Mężczyźni poszukujący udanego prezentu dla ukochanej z okazji Walentynek czy urodzin, mogą rozważyć możliwość zakupu wiecznej róży zamkniętej w eleganckiej formie szklanej szkatułki. Równie ciekawą propozycją jest także wysokiej jakości balon z helem utrzymany w modnej w tym sezonie stylistyce – opalizujących i metalizujących kolorach złota i srebra, lecz także w niesamowitym kształcie serca. Do wstążki można dołączyć osobistą dedykację, która rozczuli nawet najbardziej zatwardziałe serduszko.

Romantyczne inspiracje w stylu boho

Walentynki wcale nie muszą kojarzyć się wyłącznie z czerwienią i kiczowatymi dodatkami. Te kobiety, które preferują inną stylistykę, na pewno będą szczęśliwe, gdy otrzymają od swojego ukochanego bukiet w stylu boho. Artystyczny nieład, wykorzystanie nietuzinkowych gatunków kwiatów i nieokiełznana forma przywołują na myśl romantyczną wiosenną łąkę pełną kwiatów i traw.

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojej ukochanej, możesz wysłać jej kwiaty online, za pośrednictwem kuriera firmy roseduchateau.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *