Rankingi bukmacherów – czy wato im ufać?

ranking bukmacherów

 

Zastanawiasz się, jak wybrać bukmachera dla siebie? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z typowaniem wyników, ale nie wiesz, który bukmacher ma dla ciebie najlepszą ofertę? Wolisz zdać się na pomoc specjalistów, którzy doskonale wiedzą, gdzie szukać mocnych i słabych stron bukmacherów? Sprawdź najnowszy ranking i zobacz, który bukmacher da ci najlepsze warunki.

 

 

Jak porównać oferty bukmacherskie?

 

 

Każdy, kto choć raz typował wyniki zdarzeń sportowych w zakładach bukmacherskich, doskonale zdaje sobie sprawę, że wybór bukmachera ma ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku stosowania systemów bukmacherskich lub własnej, indywidualnej strategii gry. Zwykle, wybierając bukmachera, kierujemy się własnymi doświadczeniami oraz opiniami innych graczy. Bardzo często polegamy również na opinii fachowców, którzy na bieżąco śledzą pojawiające się w ofertach poszczególnych bukmacherów nowości i oceniają ich oferty pod kątem atrakcyjności dla potencjalnego gracza. Narzędziem, które bardzo przydaje się w wyborze bukmachera, jest ranking bukmacherów – zestawienie, które ukazuje zalety i wady wszystkich liczących się bukmacherów w kraju.

 

 

Rankingi bukmacherów – dlaczego warto je śledzić?

 

 

Dlaczego tak wielu graczy wybiera zakłady bukmacherskie właśnie w oparciu o analizę rankingu bukmacherów? To proste. Zestawienia tego rodzaju zapewniają bardzo szczegółową, wręcz drobiazgową analizę oferty każdego liczącego się bukmachera w kraju. Znajdziemy w niej nie tylko porównanie kursów i najlepszych promocji lub bonusów na start. Ranking bukmacherów to skrupulatny opis, zawierający przydatne informacje na wiele więcej istotnych tematów. Autorzy tego typu zestawień biorą pod uwagę m.in.: funkcjonalność strony internetowej lub aplikacji mobilnej bukmachera, ewentualny cashback, warunki wypłaty wygranej, kryteria umożliwiające odbiór bonusów, warunki składania depozytu oraz wiele innych zagadnień, które są bardzo ważne dla początkujących graczy, bez doświadczenia w zakładach sportowych. Warto w tym miejscu dodać, że rankingi bukmacherów tworzone są w oparciu nie o subiektywne oceny czy własne spostrzeżenia, ale wyłącznie na podstawie twardych danych Nie trzeba więc obawiać się, że wyniki zestawienia zostaną w jakikolwiek sposób zmanipulowane.

 

 

Dla każdego bukmachera w rankingu, oprócz porównania z innymi, przygotowywany jest specjalny komentarz, eksponujący wszystkie mocne i słabe strony, co stanowi bardzo przydatne narzędzie, jeśli na szybko chcemy ocenić czy np. lepszą ofertę posiada LV Bet czy Totolotek. Zobacz najnowszy ranking bukmacherów i sprawdź najciekawsze typy na jutro!

 

 

29 thoughts on “Rankingi bukmacherów – czy wato im ufać?

  1. Chciałem kiedyś brać udział w zakładach, ale nie miałem głowy do obstawiania wyników :p Jeszcze śmieszniejsza rzecz – pewnego razu obstawiłem wynik meczu i siedziałem jak na szpilkach przed telewizorem. I co? Antena całkiem i padał (to był mecz na jakimś kodowanym kanale) – musiałem czekać na serwis anten :p Przyjechał szybko i sprawnie, ale było już po meczu 🙁 Wynik sprawdziłem, ale emocje mnie ominęły 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *