Nowy Jeep Grand Cherokee

Przyszły rok to kolejne ciekawe premiery na rynku samochodów. Na niespodziankę – i to wielokrotną! – mogą liczyć miłośnicy Jeepa Grand Cherokee.
Nowy Jeep Grand Cherokee 2022 to najbardziej zaawansowany technologicznie samochód w portfolio marki, którego ogromnym atutem jest udoskonalony napęd 4×4. Gama piątej generacji obejmuje Grand Cherokee 4xe, model zelektryfikowany oraz nowy Trailhawk, najlepszą wersję z napędem 4×4.

Pełnia możliwości

Piąta generacja najczęściej nagradzanego SUV-a na świecie to zupełnie nowy wygląd nadwozia, nowe wnętrze i udoskonalony napęd hybrydowy plug-in. Obok wariantu terenowego prezentowany jest także Grand Cherokee 4xe w wydaniu zelektryfikowanym.
Za możliwości terenowe i dynamikę jazdy odpowiadają trzy systemy napędu Quadra-Trac I, Quadra-Trac II i Quadra-Drive II. Elektronicznie rozłączany przedni stabilizator oznacza znakomitą przyczepność na nierównym terenie, a nawet przy jeździe po skałach.
Nowy Jeep Grand Cherokee pojawi się w Stanach Zjednoczonych w ostatnim kwartale 2021 roku, a na rynkach światowych w połowie 2022 roku.

One thought on “Nowy Jeep Grand Cherokee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *