Na jakie wydarzenia rozrywkowe i zawodowe warto wybrać się do Krakowa w 2018 roku?

kraków

Kraków przyciąga niczym magnes tysiące turystów każdego roku. Kusi nas swoją przepiękną architekturą, wyjątkowym klimatem i szczególnie atrakcyjną ofertą kulturalną. Na jakie wydarzenia warto przyjechać do stolicy Małopolski w 2018 roku? Mamy dla Was krótki przewodnik po kluczowych wydarzeniach. Zapraszamy!

Targi Młodej Pary – 14 stycznia 2018

Pary narzeczeńskie, planujące ślub i wesele w 2018 i 2019 roku, będą mogły podczas targów odbywających się w Krakowie zapoznać się z najważniejszymi trendami dotyczącymi nie tylko strojów, ale także dodatków czy dekoracji sali weselnej.

Targi Mieszań i Domów – 17-18 marca 2018

Inwestorzy planujący w najbliższych miesiącach zakup mieszkania lub domu od dewelopera będą mogli podczas wydarzenia zapoznać się ze specyfikacją i cennikiem ogłoszeń sprzedaży oferowanych przez największe firmy.

Moto Show – 19-20 maja 2018

Wydarzenie zaciekawi z pewnością wszystkich miłośników motoryzacji z Małopolski i nie tylko.

Targi Seniora – 5-6 października 2018

Jesień życia wcale nie musi być smutna! Centrum konferencyjne Kraków pokazuje, że każdy rozdział w naszym życiu może być fascynującą i niezapomnianą przygodą. Podczas targów można zapoznać się z ofertą kulturalną i rozrywkową skierowaną właśnie do dojrzałych osób i odpowiadającą ich potrzebom oraz oczekiwaniom. Nie zabraknie również wydarzeń usprawniających ciało i umysł, a także zajęć rozwijających konkretne pasje osób w podeszłym wieku.

22. Targi Książki w Krakowie – 25-28 października 2018

Koniec października to prawdziwe święto literatury. Na targach co roku pojawiają się znani pisarze, publicyści i felietoniści, a także czytelnicy. To także okazja do spotkania z ulubionym autorem i możliwość wzięcia od niego autografu.

16. Międzynarodowe Targi Wina „Eno Expo” – 7-9 listopada 2018

Targi te są okazją do poszerzenia wiedzy na temat szlachetnego trunku. To również okazja do spotkania z dostawcami i restauratorami. Centrum wystawiennicze Kraków otwiera swoje podwoje dla wszystkich znawców wina.

Targi Biżuterii i Zegarków „Jubinale” – 13-14 listopada 2018

Osoby bezpośrednio związane z branżą będą mogły zapoznać się z najnowszymi trendami zdobniczymi i przyjrzeć nowościom na rynku. Wydarzenie odbędzie się w centrum konferencyjnym Kraków. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://expokrakow.com/pl/. Podczas targów pojawią się kupcy branżowi pochodzący głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *