Mały domek bez pozwolenia. Czemu warto go wybrać?

Mały domek bez pozwolenia. Czemu warto go wybrać?

Budowa domu jednorodzinnego to na pewno wielkie marzenie wielu z nas. Niestety, jego realizacja oznacza ogromne wydatki – dla sporej części z nas zbyt duże, by zrealizować je bez zaciągnięcia wiążącego nas z bankiem na wiele lat kredytu.

  • Domki do 35 metrów kwadratowych. Czy są wygodne?
  • Zalety domków do 35 metrów kwadratowych. Czemu warto?

Alternatywą dla budowy dużej – i zarazem drogiego – domu może być wzniesienie niewielkiego obiektu. Tym bardziej, że na kosztach zalety tego rozwiązania wcale się nie kończą.

Domki do 35 metrów kwadratowych. Czy są wygodne?

Domki do 35 metrów kwadratowych. Czy są wygodne?Wielu inwestorów z podejrzliwością odnosi się do tego typu pomysłów. Wszystkiemu winne są obawy o wygodę mieszkania na maksymalnie 35 metrów kwadratowych. I chociaż dla rodziny z trójką dzieci taki metraż okaże się całkowicie niewystarczający, to dla pary lub rodziny z jedną pociechą powinien już wystarczyć – zwłaszcza, jeśli wyznają oni filozofię minimalizmu.

Zalety domków do 35 metrów kwadratowych. Czemu warto?

Jak już wspomnieliśmy, niższe niż w przypadku pełnowymiarowego domku koszty wcale nie są jedynymi zaletami tego rozwiązania. Dla wielu osób bardzo ważny okaże się również fakt, że na wzniesienie domku do 35 metrów kwadratowych nie jest potrzebne pozwolenie na budowę – wystarczy tylko zgłoszenie tego faktu w starostwie powiatowym.

11 thoughts on “Mały domek bez pozwolenia. Czemu warto go wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *