Karty identyfikacyjne i opakowania dla Twojej firmy – zamów je już dziś

Trwałe karty identyfikacyjne i opakowania plastikowe są potrzebne w wielu firmach. Dzięki kartom praca staje się łatwiejsza, a opakowania sprawiają, że różne produkty trafiające do klientów prezentują się nienagannie. Co cechuje wysokiej jakości karty magnetyczne oraz opakowania?

Karty identyfikacyjne dla pracowników

Karty identyfikacyjne są niezbędne w firmach działających w różnych branżach. W przedsiębiorstwach produkcyjnych pracownicy korzystają z kart magnetycznych w celu poruszania się po zakładzie i kontrolowania czasu pracy, a w biurach – karty identyfikacyjne chronią przed dostępem niepowołanych osób do archiwów lub innych dokumentów. Dzięki kartom pracownicy mogą również zyskać kod do bramy wejściowej do firmy, która może być zamykana w celu ochrony przedsiębiorstwa przed kradzieżą.

Karty plastikowe dla firm tworzone przez http://grupa3druk.pl/ opierają się na innowacyjnych rozwiązaniach. Karty mogą przyjąć dowolny kształt, a ich grubość może wahać się między 0,1 a 0,8 mm. Produkuje się je z materiałów takich jak PP, PCW, PLA i papier kredowy, a ich wykończenie jest matowe lub błyszczące. Twardość kart jest na tyle duża, że służą solidnie przez wiele lat, a elastyczność chroni je przed przypadkowym pęknięciem. Karty identyfikacyjne są wyposażone w moduł kontaktowy, pasek magnetyczny lub układ bezstykowy, a nanoszony na nie wzór powstaje dzięki wykorzystaniu techniku sitodruku i laminacji. Plastcard jest dzięki temu produktem spełniającym najwyższe wymagania jakościowe.

Opakowania o ekskluzywnym wyglądzie

Wysokiej jakości opakowania produktowe można zamówić między innymi w sdruk. Ekskluzywny wygląd jest uzyskiwany dzięki metodzie drukowania UV. Opakowania, które pokrywa druk UV są znacznie trwalsze i elegantsze niż opakowania powstający przy pomocy innych metod. Drukowanie UV jest szczególnie popularne w przypadku opakowań kosmetyków, które zachęcają do kupna głównie dzięki atrakcyjnej prezencji.

W przeciwieństwie do papieru, tekstury czy tkanin, opakowania kosmetyków wykonuje się ze szkła lub tworzywa sztucznego. Oba materiały są nienasiąkliwe, co sprawia, że pokrywanie ich nadrukami o wysokim stopniu trwałości jest znacznie trudniejsze. Opakowania kosmetyków są więc barwione lakierami hybrydowymi UV i farbami metalicznymi. Ich doskonały wygląd zapewnia również technologia Cold Stamping, która pozwala nadrukować odpowiednie grafiki na tworzywa sztuczne, folie metaliczne i inne podłoża nienasiąkliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *