Jak eksponować flagę firmową lub reklamową?

Flagi reklamowe to świetny sposób na wyeksponowanie nazwy i/lub logotypu firmy. Mogą być nośnikiem reklamy produktu bądź usługi, wskazywać siedzibę firmy albo nawet w pewnych okolicznościach stanowić ciekawą dekorację. Zastanawiasz się nad zainwestowaniem w tego typu flagi reklamowe z nadrukiem? Dowiedz się zatem, jaką flagę wybrać, jak ją eksponować, oraz jak wykorzystać jej potencjał!

Flagi reklamowe – co to jest?

Jeśli zależy Ci na ciekawym i oryginalnym rozwiązaniu, postaw na flagi reklamowe. „Co to jest” – zastanawiają się często klienci na widok masztu z firmowym nadrukiem. Flaga reklamowa może zawierać nazwę firmy, logotyp, a nawet reklamę produktów. Możesz umieścić na niej niemal wszystko! Profesjonalne flagi reklamowe stanowią prosty, klarowny przekaz. Jednocześnie umieszcza się je na wysokich masztach, dzięki czemu przyciągają wzrok nawet z daleka – możesz za ich pomocą oznakować siedzibę firmy czy na przykład jej stoisko na targach branżowych. Aby flagi reklamowe na maszt spełniały swoje zadanie, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów; tylko wtedy pozostaną odporne na działanie warunków atmosferycznych. Silny wiatr, deszcz, śnieg – wszystko to sprawia, że flagi mogą wyblaknąć, a wówczas zamiast świetnej reklamy będą raczej zniechęcać klientów.

Na jaką flagę się zdecydować?

Jeśli chcesz przykuć uwagę potencjalnych klientów, wybierz kolorowe, oryginalne flagi. Pamiętaj jednak, że wzór powinien tworzyć spójną kompozycję – dobrym rozwiązaniem jest wybór flagi w kolorach nawiązujących do logo firmy, dobrze wpasowanych w zasady identyfikacji wizualnej marki . Zbyt wiele elementów na fladze tworzy chaotyczny, mało czytelny przekaz; w niektórych przypadkach mniej naprawdę znaczy więcej. Flagi reklamowe duże świetnie sprawdzają się jako ozdoba siedziby firmy – w ten sposób podnosisz też prestiż marki. Nie masz pomysłu, jak powinna wyglądać flaga reklamowa dla twojej firmy? Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy przygotują dla Ciebie oryginalny projekt. 

Jeśli chodzi o flagi reklamowe w Łodzi, najlepiej skontaktować się z firmą Agra, która ma ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu flag reklamowych. Pełna oferta (banery, flagi reklamowe, maszty etc.) dostępna jest na stronie www.agra-dobron.pl.

Flagi reklamowe z masztem – wyróżnij swoją firmę

Nie tylko biuro, ale również jego najbliższe otoczenie stanowią wizytówkę każdej firmy. Nieważne, czy chodzi o niewielką, rodzinną firmę, czy też o filię międzynarodowej korporacji – zawsze warto zadbać o to, aby siedziba firmy podkreślała jej profesjonalizm. Zamiast plastikowych banerów wybierz więc wysokiej jakości flagi reklamowe; przykuwają uwagę i jednocześnie prezentują się prestiżowo. Jeżeli planujesz wywiesić przed firmą flagi reklamowe, maszt to niezbędny zakup. To dzięki niemu masz możliwość umieszczenia flagi na odpowiedniej wysokości – w taki sposób, by dumnie łopotała nad budynkiem. Wybór masztów jest naprawdę ogromny – począwszy od rozwiązań mobilnych, które możesz wykorzystywać między innymi na targach czy wystawach, po duże, stabilne maszty montowane przed siedzibami firm. Czym kierować się przy wyborze takiego masztu?

Maszty flagowe – stawiaj na jakość

Całoroczne maszty flagowe są narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Uszkodzony maszt nie tylko nie pełni odpowiednio swojej roli, ale wręcz może stanowić zagrożenie, dlatego warto zainwestować w najwyższej jakości materiały oraz konstrukcję. W zależności od potrzeb, możesz wybrać standardowy maszt lub zdecydować się na rozwiązanie z dodatkowym, poziomym ramieniem obrotowym – dzięki niemu nawet w bezwietrzne dni flaga będzie prezentowała się imponująco. Zwróć także uwagę na maszty z korbą, dzięki czemu podnoszenie oraz opuszczanie flagi przebiega bezproblemowo. Postaw na maszty wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zyskać pewność, że posłużą przez długie lata. Możesz zamówić  flagi reklamowe z masztem i skompletować w ten sposób zestaw reklamowy dla twojej firmy. Flagi firmowe to stosunkowo niedrogi i jednocześnie bardzo trwały sposób na reklamę.

 Jeśli chcesz zaaranżować przestrzeń przed biurem, przyciągnąć uwagę klientów oraz zareklamować firmę w oryginalny sposób, flagi reklamowe na wysokim maszcie to doskonały wybór.

8 thoughts on “Jak eksponować flagę firmową lub reklamową?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *